úvodní stránka

Vydává Agentura Helas ve spolupráci s Franchising.cz

Mediální trénink pro vítězky OCP
Události

Mediální trénink pro vítězky OCP

Dešifrovat obsah sdělení, které k nám bylo směřováno, někdy opravdu není jednoduché. A i přesto, že slova mají jasně daný obsah, každý jej vnímáme malinko jinak. Po svém. Jednoduše řečeno, když se řekne kočka, každý si vybaví úplně jinou kočku. Někdo černou, jiný mourovatou, další třeba dvounohou. V tom je čeština nepřekonatelná. Základem je naučit se poslat posluchačům jasné sdělení tak, aby nemohlo být pozměněno. Aby bylo pochopeno jasně. Nejen to se učí vítězky celorepublikové soutěže OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK – OCP na mediálním tréninku, který pro ně už třetím rokem připravuje Ogilvy Public Relations v čele s paní Ditou Stejskalovou. Dámy se od Martina Lokšíka a Hanky Shánělové učily, jak správně vystupovat v médiích, co je důležité říct nebo co naopak neříkat vůbec. Na navazujícím klubovém setkání vždy pak mají možnost setkat se s osobou, která v médiích pracuje nebo její jméno s nimi nějak úzce souvisí.

 

Lektoři mediálního tréninku:

Martin Lokšík - Pedagog na katedře žurnalistiky IKSŽ FSV UK, kde se specializuje na oblast praktické výuky televizního zpravodajství. Dlouhodobě se věnuje systematické lektorské činnosti a externí odborné spolupráci s Redakcí zpravodajství ČT Praha, je režisérem na ČT 24. V současné době se věnuje novým metodám žurnalistické práce v televizním zpravodajství po nástupu digitálních technologií.

Dita Stejskalová - Managing Partner Ogilvy Public Relations, spoluzakladatelka Ogilvy Public Relations v České republice. Kromě konzultací klientům v oblasti public relations se věnuje mediálním a komunikačním školením, pomáhá Kontu BARIÉRY a Nadaci BONA. Je spoluautorkou knih „Strategie firemní komunikace“ a „Marketing zdravotnických zařízení“. Je aktivní mentorkou v programu „Odyssey“ pro ženy manažerky.

Hana Shánělová – Dlouholetou moderátorkou ČRo1 – Radiožurnálu. Její hlas znají posluchači zejména z odpoledního vysílání. Několik let působila také jako televizní moderátorka. Hanka se věnuje profesionální výuce rétoriky, prezentačních schopností a hlasové výchovy. Vystudovala divadelní fakultu AMU, obor tvořivé drama se specializací na techniku řeči, hlasovou výchovu, komunikaci a rétoriku.

minigalerie k článku Mediální trénink pro vítězky OCP minigalerie k článku Mediální trénink pro vítězky OCP minigalerie k článku Mediální trénink pro vítězky OCP minigalerie k článku Mediální trénink pro vítězky OCP minigalerie k článku Mediální trénink pro vítězky OCP minigalerie k článku Mediální trénink pro vítězky OCP minigalerie k článku Mediální trénink pro vítězky OCP minigalerie k článku Mediální trénink pro vítězky OCP minigalerie k článku Mediální trénink pro vítězky OCP minigalerie k článku Mediální trénink pro vítězky OCP minigalerie k článku Mediální trénink pro vítězky OCP minigalerie k článku Mediální trénink pro vítězky OCP minigalerie k článku Mediální trénink pro vítězky OCP
Ocenění českých podnikatelek

Archiv zpravodajů

© code&design VosK Praha 2013