úvodní stránka

Vydává Agentura Helas ve spolupráci s Franchising.cz

Události

Google učil podnikatelky jak správně podnikat

Google je veřejnosti znám jako nejznámější vyhledávač používaný lidmi na celém světě. Kromě toho poskytuje řadu nástrojů, které mohou firmám pomoci na cestě za úspěchem jak na webu, tak mimo něj. Tyto programy tvoří páteř naší společnosti a totéž umožňují dalším podnikatelům a majitelům stránek po celém světě. Inzertní programy, od jednoduchých textů až po multimediální reklamy, pomáhají firmám vyhledávat zákazníky a majitelům stránek vydělávat na svém obsahu.

Nejen tyto množnosti využití internetu představili členkám klubu OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK na dubnovém setkání s názvem „Jak může internet pomoci vašemu podnikání“ Ivana Giardi, obchodní manažerka pražské pobočky Googlu a Tereza Hofmanová, specialista na reklamní řešení Googlu z evropské centrály. Skvělým zakončením byla pak talk show s generální ředitelkou Google Czech, paní Taťánou le Moigne. Všechny prezentované rady a vylepšení si přítomní hosté mohli prakticky vyzkoušet už během přednášky.

Setkání klubu OCP se stále více posunují od čistě společenských setkání k těm odborným, s cílem snažit se ženám přiblížit další možnosti zjednodušení jejich podnikání. Klub nemá snahu pouze o vytvoření příjemného komunity skvělých žen, majitelek a podnikatelek, ale také připravit platformu pro setkávání se s výjimečnými osobnostmi z oblasti ekonomiky a byznysu, sdílet zkušenosti, vytvářet nové příležitosti a dovednosti. Tím navazuje na myšlenku projektu Ocenění Českých Podnikatelek, která nehovoří pouze o byznysu a úspěchu, ale především o hodnotách, které musí firmy a jejich majitelky ctít, aby vybudovaly slušný a dlouhodobě fungující podnik. Tyto hodnoty jsou zejména pro ženy zásadní.

Zde jsou užitečné odkazy, které během přednášky zazněly:

minigalerie k článku Google učil podnikatelky jak správně podnikat minigalerie k článku Google učil podnikatelky jak správně podnikat minigalerie k článku Google učil podnikatelky jak správně podnikat minigalerie k článku Google učil podnikatelky jak správně podnikat minigalerie k článku Google učil podnikatelky jak správně podnikat minigalerie k článku Google učil podnikatelky jak správně podnikat minigalerie k článku Google učil podnikatelky jak správně podnikat minigalerie k článku Google učil podnikatelky jak správně podnikat minigalerie k článku Google učil podnikatelky jak správně podnikat
Ocenění českých podnikatelek

Archiv zpravodajů

© code&design VosK Praha 2013